Najczęściej zadawane pytania

DOKUMENTACJA KSIĘGOWA W PRAKTYCE to publikacja, dzięki której zyskasz pewność, że prowadzona przez Ciebie dokumentacja księgowa jest zgodna z najnowszymi przepisami, orzecznictwem i stanowiskiem organów podatkowych. Pewność zyskasz dzięki unikalnej strukturze artykułów:

•wzór wypełnionego dokumentu,

•omówienie przepisów,

•wskazówki,

•praktyczne przykłady,

•księgowania.

  •  

Publikacja została przygotowana specjalnie z myślą o:

  • głównych księgowych,
  • księgowych,
  • biurach rachunkowych,
  • specjalistach ds. podatkowych.

Zapraszamy do zapoznania się bezpłatnie z publikacją, która omawia kompleksowo kwestie związane z prowadzeniem dokumentacji księgowej.

Jeśli z jakichś względów będą Państwo chcieli zaprzestać współpracy z nami to prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta (poprzez e-mail, telefonicznie lub faksem: [email protected], tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10)

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom. Każdy z nich jest doradcą podatkowym, specjalistą do spraw finansów, ekspertem-praktykiem i na co dzień zajmuje się problematyką podatkową i rachunkową.

Piszą dla nas m.in.:

dr Katarzyna Trzpioła - specjalista ds. finansów i rachunkowości, Wydział Zarządzania UW

Barbara Dąbrowska - absolwentka studiów MBA, posiada licencję MF uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz certyfikat GIIF, od przeszło 20 lat zdobywa doświadczenie na stanowiskach zarządczych wyższego szczebla związanych m.in. z finansami, księgowością, płacami m.in. w firmach audytorskich z wielkiej czwórki

Grzegorz Magdziarz - dyrektor finansowy, EQOS Energie Polska Sp. z o.o.

Rafał Styczyński - doradca podatkowy, doświadczenie zdobywał w Grupie Morison, obecnie prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Podatkowego

Cena miesięcznika wynosi 49,90 zł netto (52,40 zł brutto) za jeden numer. Fakturowane kwartalne. Co 3 miesiące będzie wystawiana faktura obejmująca 3 wydania miesięcznika, a także koszty pakowania i wysyłki – 22,50 zł netto kwartalnie (23,63 zł brutto).

Jeśłi w formularzu zamówienia podasz swoje Imię i Nazwisko, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Dokumentacja księgowa w praktyce”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Telefon

22 518 29 29
Fax: 22 617 60 10
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta funkcjonuje poczta głosowa, wystarczy nagrać informację, a następnego dnia nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w dogodnej porze dnia.

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel